Të fundit

Gresa nuk ndihet mirë, Andi i qëndron afër

Banorja e shtëpisë së BBVK-së, Gresa Hoti sot nuk është ndier edhe aq mirë.

Ajo ishte e shtrirë në dhomën e gjumit dhe pranë vetes mbante një shishe me ujë të vakët.

Pranë saj shkoi Andi, i cili u mundua t’i qëndronte afër. Ata janë puthur e përkëdhelur pa mbarim.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci