Të fundit

Amos dhe Olta thyejnë rregullin e Big Brother, ulet për 2000 euro çmimi madh

Edhe pse gjatë spektaklit të djeshëm Arbana paralajmëroi banorët se me çdo ofendim, dhunë verbale apo kërcënime do të ulej me 2000 euro çmimi madh, duket se kjo gjë është harruar nga banorët e kësaj shtëpie.

Amos duke folur me Oltën gjatë festës së ditëlindjes së Kiarës kanë vijuar me atë që ata e cilësojnë ‘humor’.

“Nesër do zgjohesh me thika? Kë do vrasim?”- ka thënë Amosi, ndërsa Olta e ka puthur pas kësaj fjalie.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci