Të fundit

Me këtë veprim, Shakira ndahet përfundimisht dhe nga prindërit e Pique-s

Kur Shakira dhe Gerard Pique u ndanë, këngëtarja kolumbiane vazhdoi të jetonte në shtëpinë e tyre të mëparshme dhe ishte futbollisti që shpërngul për të jetuar me partneren e re.

Kjo gjë solli më pas disa probleme, pasi prona Shakira kishte planifikuar të transferohej në Miami, por tani për tani është ende në Barcelonë dhe jeton pranë prindërve të ish-it të saj.

Në ditët pas publikimit të këngës, disa konflikte midis Shakira -s dhe ish-vjehërrve të saj, veçanërisht nënës së Pique -s, Montserrat Bernabeu , janë sjellë në dritë.

Shakira ndërton një mur për të bllokuar prindërit e Pique

Tashmë, duket se ylli i muzikës po ndërton një mur të madh për të ndarë siç duhet dy pronat, pasi dy shtëpitë janë të lidhura në disa zona.

Kamerat televizive vunë re një makinë çimentoje që punonte në afërsi të shtëpisë së saj, teksa Shakira po ngre një mur për t’i ndarë dy pronat.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci