Të fundit

Banorët meshkuj në Big Brother Albania sfidohen të transformohen në femra

“Big Brother VIP Albania 2”, vazhdon të krijoj polemika.

Këtë herë, “Vëllai i Madh” u ka dhënë sfidë banorëve meshkuj të transformohen në femra.

Secili prej tyre do të luaj rolin e banoreve femra të shtëpisë së famshme.

Nga pamjet shihet se si banoret janë duke ju ndihmuar në veshje dhe grim në përpjekje që të iu afrohen sa më shumë stilit të tyre.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci