Të fundit

Getinjo komenton disa nga momentet e tij brenda BBVK-së

Getinjo është deklaruar edhe një herë pasi ka dalë nga “Big Brother VIP Kosova”.

Ai ka postuar dy fotografi nga momentet e tij gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother”.

“Qetu u lutsha ishalla sum martojnë”, postoi Geti një fotografi nga sfida që Edoni kishte për ta bërë atë dhe Stresin si “drag queen”.

Dhe sigurisht nuk kishte se si të mungonte një postim me Vivien. Ai ndau një foto me të me mbishkrimin: “Qetu jam ndje mirë”.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci