Të fundit

­Irkenc Hyka bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur, Irkenc Hyka ka dhënë lajmin e ëmbël.

Ai dhe gruaja e tij janë bërë prindër për herë të parë, e që gjinia e foshnjës është djalë të cilin e pagëzuan me emrin, Aian.

“Si në ëndërr me ty sot jemi zgjuar! Sa shume jemi lutur per ty, dhurata jone e Zotit, Aian! Na e ke cuar jeten ne dimension tjeter qe kur morem vesh egzistencen tende, dhe sot qe te mbajme ne duar e dime ca do te thote vertete te maresh fryme! Mami dhe babi do te duan, do te mbrojne, do te jepin cdo te mire te vetes per te gjithe jeten!”, shkroi ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irkenc Hyka (@irkenc.hyka)

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci