Të fundit

Plani për atentat ndaj Abdixhikut dhe disa deputetëve të LDK-së, Policia vihet në lëvizje

 

Policia e Kosovës ka reaguar pas raportimeve se kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku është kërcënuar bashkë me disa deputetë të tjerë nga ky subjekt politik.

Policia tha se ka ndërmarr të gjitha veprimet e nevojshme policore lidhur me rastin/kanosjen në fjalë.

“Të gjitha veprimet e mëtejme policore do të ndërmerren në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë”, thuhet në përgjigjen e Policisë për Paparacin.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci