Të fundit

Stresi emocionohet kur dëgjon këngën e tij kushtuar shokut që ka ndërruar jetë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rep artisti Stresi, njëherësh banor i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, kishte kërkuar nga produksioni që ta lëshonin në sfond një këngë të tij kushtuar mikut që i ka ndërruar jetë.

“Vëllai i Madh” ka pranuar kërkesën e Stresit dhe ia ka realizuar dëshirën brenda pak çastesh, gjë për të cilën rep artisti është shfaqur shumë falënderues.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci