Të fundit

Me këtë detaj Shakira zbuloi tradhtinë nga Pique

Një nga skandalet më të zhurmshme të personazheve familjare të kohëve të fundit është ndarja e ish-mbrojtësit të Barcelonës dhe kombëtares spanjolle Gerard Pique nga këngëtarja e njohur Shakira. Diva 45-vjeçare e la lojtarin pasi ai e tradhtoi.

Jo shumë kohë më parë, mediat e huaja zbuluan saktësisht se si Shakira zbuloi se Pique e tradhtoi. Një numër burimesh raportojnë se fajtori ishte një kavanoz me reçel luleshtrydhe, një trajtim që Shakira e do dhe Pique e urren.

Pas kthimit në shtëpi nga turneu, këngëtarja zbuloi se kavanozi i reçelit të saj të preferuar ishte bosh, megjithëse Gerard nuk e kishte prekur kurrë. Kështu Shakira mendoi se në mungesë të saj kishte dikë tjetër në shtëpinë e tyre.

Kujtojmë se Pique dhe Shakira ishin bashkë prej 12 vitesh, që nga viti 2010. Çifti u njohën në xhirimet e videoklipit të këngës “Waka Waka”, kënga zyrtare e Kupës së Botës në Afrikën e Jugut. Në vitin 2013, Shakira lindi një djalë, Milanin, nga Pique dhe në vitin 2015 një djalë tjetër, Sasha.

Tani Pique po takohet me 23-vjeçaren Clara Chia Marti, ajo është 22 vjet më e re se Shakira. Natyrisht, ishte Clara ajo që hëngri shumë reçelin e luleshtrydhes.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci