Të fundit

Ana e Getinjo bëhen bashkë, së shpejti sjellin bashkëpunimin e tyre

“Je e vetmja dashuri” titullohet kënga e cila erdhi gjatë qëndrimit në “BBVK” nga dy super talentët, Getinjo e Ana Kabashi.

Pas daljes nga ky format, dyshja kanë bashkuar forcat për ta risjellur këtë këngë e cila po pëlqehet në masë të madhe.

Më një imazh të postuar në “Instastory” nga Getinjo shihet se ata janë në studio dhe hiti pritet të publikohet së shpejti.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci