Të fundit

U përfol për ribashkim me Fjolla Morinën, reagon Fisnik Syla

Në mediat rozë prej muajsh është komentuar këngëtarja e njohur, Fjolla Morina dhe biznesmeni, Fisnik Syla të cilët kanë dhënë fund martesës së tyre.

Ndarja e tyre bëri bujë të madhe edhe pse asnjëri nga ta nuk kanë folur publikisht për arsyet e ndarjes së tyre.

Së fundmi u përfol se dyshja ndodhen së bashku me pushime jashtë vendit, por një gjë e tillë nuk u konfirmuar nga ta.

Në lidhje më këtë së fundmi përmes një video nga pushimet e tij në Milano ka reaguar Fisniku.

“Sot jemi 18 janar 2023, portalet ende flasin, Fisniku është ndarë, s’është ndarë, Fisniku andej, Fisniku këndej, unë vetëm di të them se ne punojmë shumë edhe e shijojmë jetën kështu që shikoni vetë”.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci