Të fundit

Viti: Djali me probleme psiqike rrah babain

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Viti, një person ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i tij.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Kurse djali, i cili dyshohet se ka probleme psiqike është ndaluar për tretman mjekësor në repartin e Neurologjisë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci