Të fundit

Emina Cunmulaj reagon pas problemeve shëndetësore të Lugatit

Modelja e njohur shqiptare nga Mali i Zi, Emina Cunmulaj ka shprehur suportin e saj publik ndaj banorit të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Lugatit.

Lugati i cili gjatë ditës së djeshme ka pasur probleme shëndetësore, ndërsa po vazhdon të trajtohet në spitalin e QKUK-së, ngjarje kjo që duket ta ketë prekur Cunmulajn.

“Vetëm energji pozitive dhe shërim të shpejt”, ka shkruar Cunmulaj në videon e shpërndarë, brenda të cilës shihet Lugati me banorët në oborrin e shtëpisë së  “Vëllait të Madh”.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci