Të fundit

Trepça arrin marrëveshje me trajnerin turk, Engin Gencoglu

Klubi i basketbollit Trepça ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me trajnerin e njohur turk, Engin Gencoglu.

“Engin Gencoglu, i bashkohet shtabit teknik te klubit. Engin Gencoglu se bashku me Ilir Slemanin pritet te sjellin vlere te shtuar ne ekip dhe ta udheheqin ekipin drejt objektivave”, thuhet në njoftimin e klubit.

Gencoglu ka udhëhequr ekipin e Konyasporit nga viti 2021.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci