Të fundit

Nëse shihni këta dy persona, lajmëroni menjëherë Policinë

Policia në Prishtinë po kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personave që shihen në fotografi.

Sipas njoftimit të PK-së, personat e dyshuar kërkohen për përfshirje në një rast, tentim vjedhje,q ë ka ndodhur në shtator të vitit 2022, në zyrat e një marketi në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë.

“Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personave apo vendodhjes së tyre kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192”, thuhet në kumtesën e PK-së.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci