Të fundit

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Lugatit

Banori i shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”, Gjon Karrica i njohur ndryshe si Lugati, një ditë më parë ka pësuar nje lloj sulmi epileptik.

Menjëherë ai është dërguar në emergjencë. Pas disa orë qëndrimi aty, Karrica është dërguar në intensive, ku ka qenë i intubuar për disa orë.

Një nga mjekët në intensivë kanë thënë për Indeksonline se për momentin gjendja e tij është e mirë dhe se janë në pritje të disa rezultateve të analizave.

“Aparata e as diçka tjetër nuk ka veç se një maskë të oksigjenit, është në pritje të rezultateve të analizave. Sot nëse i dalin mirë e transferojnë në ndonjë repart, e heqin prej intesive”, ka thënë një burim brenda QKUK-së.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci