Të fundit

Milaim Zeka pjesë e BBV Albania?

Spektakli i “Big Brother VipAlbania 2” tashmë ka startuar dhe banorët e shtëpisë janë familjarizuar me njëri-tjetrin dhe po zhvillojnë biseda nga më të ndryshme mes vete.

Përveç banorëve aktual të cilët janë pjesë e shtëpisë, janë përfolur shumë emra të tjerë që mund të jenë së shpejti pjesë e spektaklit.

Së fundmi, gazetari i njohur Milaim Zeka ka befasuar me postimin e tij në facebook ku ka publikuar dy imazhe nga studio e Top Albania Radio me mbishkrimin: “Me kolege ne Wakup, Top Albania Radio. Po futemi ne BB”.

Se a do jetë realisht pjesë e këtij formati, mbetet ta shohim ditëve në vazhdim.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci