Të fundit

Haradinaj: Besoj që kjo kërkesë e qytetarëve do të jetësohet sot

Ish-deputeti Daut Haradinaj ka bërë thirrje që të votohet Projektligji për tërheqjen e parave nga Trusti, në seancën e sotme të Kuvendit.

Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka deklaruar beson që sot Trusti do të kalojë.

“Sot e keni mundësinë t’i tejkaloni bindjet partiake dhe të dëshmoni se keni dinjitet si deputetë duke votuar për të drejtën e qytetarëve për tërheqjen e një pjese të kursimeve të tyre”.

“Çdo ditë, me qindra raste jam pyetur nga qytetarët se a thua do votojnë deputetët pro Trustit. Dëshiroj të besoj se kjo kërkesë e tyre do të jetësohet me votën tuaj pro!”, ka shkruar Haradinaj

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci