Të fundit

Fisi dhe Xhuli planifikojnë të hapin një biznes së bashku

Gjatë një bisede të banorëve të Big Brother VIP Kosova, të zhvilluar në tryezën e ngrënies, Fisi i ka bërë një propozim Xhulit.

Ai e ka sugjeruar atë që ta hapin një biznes së bashku, pasi që ta përfundojnë eksperiencën brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

“Kur të dalim po e hapim një ‘Pastrim Kimik’ bashkë’. Njëmend e kam, a e bëjmë? Edhe logon e di se qysh ia bëjmë”, i ka thënë Fisi, Xhulit.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci