Të fundit

Pas Efit, Tea gati ta lërë shtëpinë e BBV Albania

Gjatë Prime-it t fundit të “Big Brother Vip” deklarata e Efi Dhedhes se ka dëshirë të largohet nga shtëpia habiti jo pak, megjithatë gjithçka u kalua dhe nuk u përmend më.

Por, Efi nuk paska qenë e vetmja që ka shprehur dëshirën për të dalë. Edhe Tea pas Prime-it të së martës, ka kërkuar të largohet.

Këtë e zbuloi vetë Tea në një bisedë të fundit me Efin dhe Ronaldon, i cili e pyeti nëse vërtet donte të dilte. Përgjigja e Teas ishte një “PO” e prerë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci