Të fundit

Vazhdon debati sërish mes Luizit dhe Diolës

Banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip Albania 2 “, Luiz Ejlli dhe Diola Dosti ditë më parë u përfshinë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin.

Ishte fillimisht nutricionistja që nisi këtë, pasi këngëtari kishte thënë se janë disa banorë në shtëpi që marrin frymë kot.

Dosti ishte prekur pas kësaj deklarate të Ejllit, meqë Nita Latifi i kishte rrëfyer sëmundjen – betejën me tumorin në gji.

Sot në natën Prime, dyshja janë sqaruar para publikut duke treguar versionet e tyre rreth ngjarjes.

“Fillimisht. Më vjen shumë keq që dola për herë të parë në atë formë. E pranoj dhe kërkoj shumë ndjesë që kam dalë totalisht nga vetja. Në momentin që kam diskutuar me Luizin u mundova ta sqaroja. Unë e di që jam prekur, por nuk ishte fokusi aty. Realisht jam ndjerë shumë keq. Fokusi im ishte në vend tjetër. I kërkoj falje. Nuk dua të nxjerr në publik as vajzat as familjen time”, u shpreh Diola.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci