Të fundit

Debate të ashpra mes banorëve gjatë spektaklit të BBV Albania 2

Dy konkurrentët e shtëpisë së “Big Brother Vip Albania 2”, Efi dhe Luizi duhet të qëndronin të izoluar nga pjesa tjetër e shtëpisë dhe të kujdeseshin për një bebe.

Por një zarf i ardhur në shtëpi i vuri banorët përballë një zgjedhjeje.

Ata mund të nxirrnin Efin dhe Luizin nga izolimi në këmbim të 10 mijë eurove që do t’u zbrisnin nga çmimi i madh.

Mes shume debateve dhe konflikteve, me shumicë votash, Efi dhe Luizi dolën nga dhoma e surprizave dhe u përballën me banorët që thanë “JO” për daljen e tyre.

Debatet vazhduan edhe këtë të martë në ‘prime”, përballjen më të fortë e kishte Olta dhe Efi.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci