Të fundit

Eni eliminohet nga Big Brother Albania VIP 2

Eni është eliminuar nga Big Brother Albania 2

Ai këtë javë ishte në nominim me Oltën, Kristin dhe Tean.

Në fund ai doli nga shtëpia pas votimit të publikut.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci