Të fundit

Skena ‘të nxehta’ mes Atdheut dhe Xhulit në BBVK

Është e qartë tashmë se ka një flirt mes dy banorëve brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë për influencuesin e rrjeteve sociale, Atdhe Xharavinën dhe modelen Xhuli Nura, të cilët prej ditësh shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Dyshja nuk i ndahen njëri-tjetrit, qëndrojnë në dhomën e gjumit larg banorëve të tjerë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci