Të fundit

“Det i tërbuar”, pezullohet lundrimi nga Vlora

Është pezulluar këtë të shtunë lundrimi i tragetit Vlorë- Brindizi.

Sipas Kapitenerisë së portit ka qenë njoftimi i autoritetit portual në Brindizi ai i cili ka pezulluar këtë lundrim për shkak të kushteve të përkeqësuara të motit.

150 pasagjerët që do të lundronin drejt Brindizit janë kthyer sot deri në një njoftim të dytë nga kapiteneria e portit.

Kujtojmë se për shkak të përkeqësimit të kushteve atmosferike pezullim pati dhe për të gjitha linjat e trageteve që do të udhëtonin këtë të shtunë nga Pori i Durrësit drejt Italisë./euronews.al/

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci