Të fundit

Xhuli me lot në sy: Nuk dua ta shoh më Atdheun

Xhuliana sot e ka nisur ditën me lot në sy dhe e gjitha shkak i situatës me Atdheun.

Ajo teksa bisedonte me Artën, tha se shpreson të dalë Atdheu nga shtëpia sepse nuk dëshiron ta shoh më.

Xhuli thotë se Atdheu ka ardh vetëm për lojë dhe i ka pasur këto dyshime.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci