Të fundit

Pas një mosmarrëveshje, burri rrah gruan e dy fëmijët në Istog

Një burrë ka sulmuar fizikisht gruan dhe dy fëmijë e tij, në Istog, pas një mosmarrëveshje.

Si pasojë e dhunës, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari, pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci