Të fundit

I riu shkon të pastrojë shtëpinë e gjyshes së vdekur, policia e merr për hajdut dhe e vret

Ai hyri në shtëpinë e gjyshes së tij të vdekur në Wyoming, Ohio, për të pastruar banesën dhe u ngatërrua nga policia me një hajdut.

Oficerët hapën zjarr ndaj tij dhe e vranë.

Joe Frasure Jr, 28 vjeç, vdiq pasi u dërgua në spital. Mediat amerikane shkruajnë duke nënvizuar se vrasja e burrit është një tjetër episod që nxjerr në pah sjelljen e diskutueshme të policisë në Shtetet e Bashkuara.

Policia tha se fqinjët telefonuan policinë duke u thënë se dikush kishte hyrë në atë shtëpi.

Familja e Frasures shpjegoi se i riu thjesht po pastronte familjen pas vdekjes së gjyshes.

Pas mbërritjes së tyre, oficerët panë babanë e djalit në pjesën e pasme të ndërtimit.

Sipas rrëfimit të tyre, djali nuk iu bind urdhrave, u largua dhe u përpoq të ikte me një furgon.

Ai u qëllua në kokë dhe u transportua në Qendrën Mjekësore të Universitetit të Cincinnati, ku vdiq kjo gjë.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci