Të fundit

Gruaja sulmon një grua për ‘motive xhelozie’ në Prizren

Është arrestuar një grua e dyshuar , pasi që e njëjta për motive xhelozie, ka sulmuar dhe ngacmuar me fjalë denigruese një tjetër grua në Prizren.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:09, raporton Paparaci.

“Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë, dërguar mediave.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci