Të fundit

Gjakovë: Familjarët e kishin lajmëruar si të zhdukur para katër muajsh, gjendet e mitura

Policia e Kosovës ka raportuar se është arrestuar një person në Gjakovë, i cili ishte duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur.

Viktima para katër muajsh ishte raportuar si e zhdukur nga familjarët, dhe e njëjta është intervistuar në prezencën e punëtorit social.

I dyshuari, me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci