Të fundit

Ky është çifti që do të futet sot në Big Brother Vip Kosova

Ditën e sotme do të futën në shtëpinë e famshme “BBV Kosova”, dy ish-banorët, Getinjo dhe Vivien.

Gjatë qëndrimit në këtë format, ata kanë krijuar një romancë e cila po shkon mirë edhe pas daljes nga shtëpia.

Me anë të një postimi, reperi bëri të ditur që do t’iu bashkohen finalistëve për qëndrim 24 orë, duke nisur nga ora 16:00.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci