Të fundit

Ylli i Liverpoolit pëson kolaps në fushë

Tinejxheri i Liverpoolit, Ben Doak ka shfaqur shqetësime në ndeshjen e fundit të Ligës së Kampionëve për të rinj, pasi që pësoi kolaps në fushë.

Doak, 17 vjeçar, u rrëzua në fushë pasi që kërceu për ta fituar një goditje me kokë me lojtarin kundërshtar të Sporting Lisbonës, pasi që fillimisht tentoi të qëndrojë në këmbë, raporton KosovaPress.

Stafi mjekësorë vrapoi menjëherë për t’i dhënë ndihmën e parë yllit të Liverpoolit, dhe gjyqtari e ndaloi ndeshjen.

Eventualisht, ai u kthye në këmbë por menjëherë u largua nga loja.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci