Të fundit

Olta dhe Qetsori thyejnë rregullat e “Big Brother”, komunikojnë me kode

Komunikimi pa mikrofon dhe me kode, është një nga rregullat bazë të ‘Big Brother VIP Albania’. Kush i shkel, merr paralajmërim ose përjashtohet nga shtëpia.

Për të disatën herë, Olta Gixhari ka thyer rregullat e shtëpisë por këtë radhë nuk ishte vetëm.

Bashkë me Qetsorin, aktorja ka komunikuar me kode. Ata prej kohësh kanë folur për grupin e tyre dhe formën se si do të “tërheqin” banorë në grup.

Me anë të fotove që realizuan sot, Qetsori është munduar të këshilloj Oltën, duke folur me ‘kode’ për secilin banorë pa i përmendur emrat. Aktorja dhe ish-fituesi i ‘BBV’ flasin për secilin banor, duke e prekur në foto.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci