Të fundit

“Ëhë përfekt qatyy, qo mjekrrën”, Artan Korenica bëhet viral në rrjetet sociale

Modelja e njohur, Gresa Hoti e cila ishte banore e shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”, ka realizuar një ‘photoshooting’ gjatë qëndrimit në shtëpi.

Gjatë realizimit të fotosesionit, vëmendje të madhe mori fotografi Artan Korenica, i cili realizoi këtë ‘photoshooting’.

“Ëhë përfekt, qaty, qo mjekrrën, najs najs, ëhë ule mjekrrën pak, qatyy”, ishin disa prej fjalëve që fotografi kishte përdorur, por cka e bëri virale më shumë ishte theksimi dhe zgjatja e fjalëve.

@gresa.bigbrother #gresahoti #bigbrothervipkosova #photoshooting #photoshoot #model #beauty #fyp #viral ♬ original sound – GRESA

Nuk kaloj shumë kohë dhe filluan shakat me audion, duke e përdorur jo vetëm njerëzit e TikTok-ut, por edhe figurat publike.

Madje ishte edhe vetë opinonisti i këtij formati, Olti Curri, që e ka realizuar një video me audion virale në formë shakaje.

@olticurritiktokShooting time

♬ original sound – 🇽🇰❤️

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci