Të fundit

Tërmet i fortë në detin Mesdhe, 5.6 ishte magnituda

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Detin Mesdhe.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 5.6 dhe me një thellësi prej 2 kilometrash.

Ndërkohë, nuk raportohet për të lënduar apo për dëme materiale, transmeton Paparaci.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci