Të fundit

Formacionet zyrtare: Manchester City – RB Leipzig

Manchester City dhe RB Leipzig do të përballen sot për të arritur një vend në çerekfinale të Ligës së kampionëve.

Ndeshja e parë ka përfunduar me rezultat të barabartë, 1:1.

Pak para fillimit të takimit janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci