Të fundit

Incident pak para primes në Big Brother Vip Albania

Sonte pritet të largohet dikush nga të nominuarit e javës, megjithatë natë e gjatë duket të jetë. Ngjarje të e shumta janë ato të cilat po komentohen nga banorët.

Një incident i vogël ka ndodhur pak para se të fillonte prime, ku divani në të cilin ishin ulur çifti Kejsi dhe Kristi i ka lëshuar, duke shkaktuar të qeshura.

Armaldo dhe Visi ishin ata te cilet e larguan menjëherë nga divani.

Kujtojmë se nuk është hera e parë, pasi kohë më parë ka ndodhur po rasiti i njejtë me ish banoren Tea.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci