Të fundit

Sabiani i lënduar nga fjalët e banorëve: Intimiduan Keisin

Lidhja e çifit mes Kejsit dhe Kristit ka sjellë përplasje mes banorëve, për shkak të ndërhyrjes së tyre në marrëdhënien e çiftit përmes fjalëve dhe mendimeve të tyre.

“Kanë qenë këta që i indimidonin te Keisi, se s’dua tua them emrat. Ndoshta edhe për interesat e tyre, pa e ditur se vranë një shpirt jashtë, që isha unë…”, tha Sabiani.

Ai u shpreh se është ndjerë shumë i lënduar nga sjellja e banorëve ndaj marrëdhënies së Keisit dhe Kristit, dhe ishin fjalët e tyre dhe situata që rrodhi që e bëri të futej në Big Brother.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci