Të fundit

Vdes një nga anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje

Kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi, është shprehur i tronditur me lajmin e kobshëm për ndarjen nga jeta të anëtarit të LVV-së, Denis Mahmuti.

Kështu njoftoi ai, teksa u shpreh se “vdekja e Denisit në moshë kaq të re na pikëlloi e lëndoi thellësisht të gjithëve”, transmeton Paparaci.

“Denisi do të mbahet mend gjithmonë si anëtar i devotshëm i Lëvizjes, person i dashur me të gjithë dhe si një qytetar shembullor i Podujevës”, shkroi ai në Facebook.

“Ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Mahmuti, miqve të Denisit dhe gjjthë aktivistëve të Lëvizjes”, përfundoi i pari i Podujevës.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci