Të fundit

Fisnik Syla tallet me Fjolla Morinën pasi i dështoi protesta

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina kohët e fundit është komentuar mjaft shumë pas një rrëfimi tronditës që ka bërë në rrjetet sociale.

Përmes një video-live, Fjolla hodhi akuza ndaj ish-bashkëshortit të saj, Fisnik Sylës dhe disa personave të tjerë për kërcënime dhe keqtrajtime ndaj saj, si dhe për helmim gjatë kohës së qëndrimit në burg dhe pas daljes nga burgu, shkruan paparaci.

Në lidhje me këtë, Fjolla kishte bërë thirrje publike për protestë në sheshin e Prishtinës, për t’i dalë në mbrojtje asaj dhe vajzës së saj.

Mirëpo, kjo protestë dështoi pasi askush nuk mori pjesë, madje as vet Fjolla nuk ishte prezente në protestën e thirrur nga vetë ajo, shkruan paparaci.

Në lidhje me këtë, ka ironizuar ish-bashkëshorti i Fjollës, Fisnik Syla i cili ka publikuar një video në TikTok ku shihet në xhakuzi me mbishkrimin: “A ka ndonjë protestë për jetë lluksi”./Paparaci.com

@fisnik_syla #fisniksyla #kosova #kosovo #fyp #viral #albania #shqiperia #fjollamorina #fisnik #fjolla ♬ original sound – 𝐉𝐮𝐬𝐭𝐭 𝐥𝐢𝐬𝐭𝐞𝐧 🎧

 

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci