Të fundit

​Nga 16 marsi mbyllet një segment rrugor në Prishtinë

Për shkak të punimeve një segment rrugor në kryeqytet do të mbyllet kohë pas kohe nga 16 marsi.

Kështu ka bërë të ditur Drejtori i Investimeve Kapitale dhe Menaxhimit të Kontratave në komunën e Prishtinës, Krenar Xhaferi.

Ai ka njoftuar se bëhet fjalë për segmentin e rrugës paralele me rrugën B.

“Njoftim! Për arsye të zhvillimit të punimeve një segment i rrugës paralele me rrugën “B” do të jetë i mbyllur kohë pas kohe, nga data : 16 Mars 2023 Afati 90 ditë, Vazhdojmë hapërimin prej projektit në projekt!”, thuhet në njoftimin e Xhaferit.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci