Të fundit

Vdekje e dyshimtë në Pejë, policia jep detajet e para dhe nis hetimet

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka dhënë detajet e para për një vdekje të dyshimtë në Pejë.

Sipas Policisë, viktimës mashkull iu është përkeqësuar gjendja dhe me të dërguar në spital ka ndërruar jetë.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Rasti po cilësohet si hetim i vdekjes. /Paparaci.com/

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci