Të fundit

Zhduket një person në Prishtinë

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë ditës së djeshme një grua ka njoftuar policinë se një familjar i saj është larguar nga shtëpia të dielën.

Në raport thuhet se ende nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij dhe rasti është duke u hetuar.

“Prishtinë 14.03.2023 – 21:37. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se me datën 12.03.2023 viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendodhjen e tij. Rasti nën hetime”, tha policia.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci