Të fundit

Mbi 2000 gjoba trafiku, disa aksidente e arrestime në 24 orët e fundit

Policia ka shqiptuar mbi 2000 gjoba trafiku gjatë 24 orëve të fundit

Në raportin 24 orësh, policia ka njoftuar se ka shqiptuar 2327 gjoba trafiku.

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 28 aksidente trafiku me dëmë materiale dhe 12 aksidente trafiku me të lënduar.

Poashtu janë arrestuar 14 persona, 7 persona janë dërguar në mbajtje dhe 3 të tjerë janë dërguar për vuajtje të dënimit.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci