Të fundit

Ramabaja i VV-së sulmon Baton Haxhiun: Janë në hall ai dhe qendra që qëndron pas tij

Analisti pranë pushtetit, Sadri Ramabaja përmes një reagimi në Facebook ka sulmuar ashpër gazetarin Baton Haxhiu.

Sipas Ramabajës, Haxhiu ka “aktruar” gjatë një debati në emisionin Pressing të T7 të martën.

Ai tha se aktrimi mori një theks të veçantë sidomos kur Baton Haxhiu ka folur për “hallet” në të cilin ndodhet ai dhe qendra pas tij.

“Aktrimi i Batonit sonte në PRESSING flet shumë, sidomos për atë se në ç’hallë është ai dhe Qendra që qëndron pas tij”, pretendon Ramabaja.

Më tej, ai akuzoi Haxhiun se ka fyer rëndë disa gjenerata, madje duke kaluar edhe emisarin special të BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci