Të fundit

Publikohet në Youtube kënga që Stresi realizoi në BBVK

Konkurrentit finalist të Big Brother VIP Kosova, Stresit, i cili njëherësh është ndër rep artistët më me nam, i është publikuar në platformën YouTube, kënga e tij më e re “Kosovë-Shqipni”.

Kënga më e re e Stresit është publikuar në kanalin zyrtar të tij në YouTube, bashkë me fotografinë e tij prezantuese të BBVK-së, veç se në sfondin e saj janë vendosur fotografitë e flamujve të Kosovës dhe Shqipërisë.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci