Të fundit

Rrahmani e nis nga minuta e parë ndaj Eintracht Frankfurt

Përfaqësuesi kosovar, Amir Rrahmani do ta nisë nga minuta e parë ndeshjen ndaj Eintracht Frankfurt, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Napoli ka epërsinë prej dy golave nga ndeshja e kaluar, andaj e ka më të lehtë kalimin tutje në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja do të zhvillohet në Napoli me fillim nga ora 21:00 dhe para fillimit të takimit janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci