Të fundit

Ronaldo Sharka nis eksperiencën e re në “Përputhen”

Ish-banori i “Big Brother Vip Albania”, Ronaldo Sharka pas eksperiencës së tij në këtë format televiziv tani do e shohim në rolin e opinionistit.

Këtë e ka konfirmuar vet Ronaldo përmes një Instastory i cili ka zbuluar se do të jetë në rolin e opninonistit në emisionin e dashurisë “Për’puthen”.

“Sot dhe në ditët në vazhdim, mund të më ndiqni në rolin e opinionistit në Përputhen”, shkruan Ronaldo.

Ai ka treguar se do të jetë në këtë rol për disa ditë, duke i zënë vendin në këtë mënyrë opinionistit të njohur, Arian Konomi.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci