Të fundit

Lugati bëhet viral në rrjetet sociale, ngatërron dëshmorët me dëshmitarë

Një nga figurat më të këndshme dhe të dashura të BBVK është padyshim Gjon Karrica.

Fatkeqësisht aventura e tij u ndërpre në gjysmë për shkak të përkeqësimeve shëndetësore dhe artisti nuk arriti ta përmbush udhëtimin e tij.

Ndërkaq së fundmi është mbajtur edhe një spektakël i madh që ishte Post BBVK.

Në studio e madhe u rikthyen shumë nga banorët e shtëpisë e ndër ta edhe Gjoni, Stresi dhe Xhuli.

Stresi dhe Xhuli iu rikthyen debatit për luftën e fundit në Kosovë, temë për të cilën kishin folur shumë edhe brenda shtëpisë.

Me të dëgjuar këtë ka reaguar ish banori Gjon i cili në bisedë e sipër ka ngatërruar fjalën “dëshmor” me “dëshmitar”.

“Nëse nuk flitet rreth Big Brother Vip Kosova dhe eksperiencat tona, nuk kemi nevojë t’i luajmë eshtrat e dëshmitarëve”, ka thënë Lugati.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci