Të fundit

Humolli tregon pse u ul larg Grupit Parlamentar të VV-së

Deputeti i Kuvendi të Kosovës, Fatmir Humolli, është deklaruar lidhur uljen e tij ndaras nga Grupi i Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje.

Humolli për një përgjigje për RTV Dukagjinin, ka njoftuar se ka vepruar atë që e kishte paralajmëruar që moti.

“Unë nuk kam qenë anëtar i LVV-së dhe sot jam larguar nga grupi i deputetëve te shumicës ashtu siç e kam paralajmërua bukur moti”, ka thënë ai.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci